2013 m. rugsėjo 5 d., ketvirtadienis

Tortas mamai
























Kepiau pagal šio torto receptą, tik į kremą pridėjau ką tik skintų aviečių.
O sudrėkintus biskvitus (dar prieš kremo sluoksnį) plonai aptepiau slyvų džemu su šokoladu.







Skanaus!

10 komentarų:

 1. Koks grožis. O dėl skonio, tai net neabejoju, kad skanus. Nuostabūs jūsų visi receptai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tokio tobulumo neteko matyti... Super, super! Ar galima būtų sužinoti, kaip tokią gražią "tvorelę" įmanoma išgauti ir kaip ją pritvirtinti? Tiesiog tobula...
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aušra, ačiū :) yra yra daug gražių tortų su tvorelėm, ir tobulesnėm ir dailesnėm.

   Tvorelę darau taip: pirmiausiai pasimatuoju torto apimtį, visą apskritimo ilgį, o jis pvz 28 cm skersmens torto būna maždaug 84 cm (na, čia apytiksliai, kad įsivaizduotumėt kokio ilgio reikėtų nupiešti). Tada atsikerpu tokio ilgio kepimo popieriaus juostą, pamatuoju torto aukštį ir juostos plotį atkerpu 2-3 cm kad būtų aukščiau už tortą. Jei torto aukštis 10 cm, juostos plotis - apie 12-13 cm.
   Išlydau šokolado 100-150 g (dažniausiai užtenka 100g) ant garų vonelės, supilu į puošimo maišą su prakirpta maža skylute ir piešiu kaip tik man gaunasi.
   Baigus piešti, šokoladinę juostą nešu į vėsią vietą (aišku, ja pasiguldau ant kokios lenteles, pvz plastikinės), ir kai tik sustingsta, na nelimpa prie piršto (bet tegul nesukietėja taip kad kad lūžinėtų) atsinešu ant stalo, ir su visu kepimo popieriumi lengvai apjuosiu aplink tortą, gražiai lengvai ranka paspaudžiu aplink ir pati tvorelė prilimpa puikiausiai. Jei sudūrimas nesueina, ar nevisai lygiai gaunasi, pataisau palopau likusiu šokoladu.
   Kepimo popierių galima iš lėto nuimti iškart, arba vėl palaikyti keliolika minučių vėsiai.
   Štai ir viskas :) Rašymo gavosi daugiau, nei darbo :DD

   Panaikinti
 3. Nuostabu... Nuoširdus nuoširdus ačiū!! Taip tiksliai ir išsamiai! :) Linkiu didelės sėkmės, Jūsų receptai tobuli :) Ir nuostabi dukrytė :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nėra už ką, sėkmės bandant ;)
   Už pagyrimus dėkui, ir už dukrytę :)

   Panaikinti